Říjen 2013

The sims 3 Do budoucnosti (dodatek)

30. října 2013 v 16:41 | Angel-Devil |  Hodnocení her
Ahojky lidičky
Dnes jsme tady s naprostou novinkou která není ani týden stará a ví o ní celí svět.
Je to nejnovější dodatek do The sims 3.Tvůrci tvrdí že tento dodatek je poslední, (očemš pochybuji protože to říkali i o minulém) a jestli to tak je,tak tu serii zakončili tade pěkně z vostra.Jak už říká název "do budoucnosti"
vaši simíci budou moci cestovat do 3 budoucností , hezká,hnusná a normální.V tomto dodatku najde spoustu nového oblečení a pěkně vymazleného nábytku.To je 1 novinka z tohoto dodatku.Ta 2 je naprosto libová.Dodatek vám umožní navrhnout a postavit vlastního PLUMBOTA (robota).Do těchto neorganických simíků můžete nainstalovat čipi s různými vlasnostmi.
Abych pravdu řekla tenhle dodatek a ten obsah....vám teda hodně zpříjemní a zjednoduší hru.
Akorát ten kdo nechce nic kupovat si bude muset na stažitelný dodatek asi tak 1-3 měsíce počkat Plačící.

+ naprosto vymazlené věcičky jako vznášející se auto.
-to new městečko mi příde strašně jednotvárné ale nevadí.

(jestli že máte originální The sims a dodatek,můžete si stáhnout naprosto úžasnou věcičku.Moc vám toho nepřidá ale i tak jeto naprosto bomboví)


Tak na co čekáte ? Vypněte PC a jdese koupit dodatek.Koupit,nainstalovat a hrát.

Spore

29. října 2013 v 16:39 | Angel-Devil |  Hodnocení her
Ahojky lidičky

Dnes tu máme už starší hru ale mi se kní dohrabali tepre dnes. Je to hra Spore.Je od stejných tvůrců jako známá hra The sims 2-4. Podle mě je to naprosto originální neokoukaná hra . Podstata hry asi taková :

V první části sin vyberete planetu a pojmenujete si jí tak začíná celá hra.Hra se skládá ze 5 částí.

Jde vlastně o simulaci "evoluce" podle vás . Je buňečná,suchozemská,domorodá,civilizovaná a nakonec vesmírná fáze.

Jak to probíhá :

Přistanete na planeťe (kterou jste si vybrali) a hr začíná . Jste malá buňka která se stále vyvíjí.Můžete si vybrat jestli budete masožravcem či býložravcem můžete i všežravcem.Jakmile nazbíráte dostatek bodů začínáte se vyvíjet.vylezete na souš a založíte hnízdo.Vašim úkolem je buďto se přátelit s jinými druhy a nebo je vyvražďovat.masožravci vraždí a býložravci navazují vstahy s jinými druhy.Jestli že zabyjete nebo se spřátelíte s dostačujícím množstvím ostatních druhů pokračujete dále.právě jste se dostali do domorodá fáze.Princip je naprosto stejný :Buďto se kamarádíčkovat s ostatními kmeny nebo na něj zaútočit.Jakmile zabyjete všechny nebo si je získáte je na řadě fáze civilizace.Naprosto stejný princim.....

Nejdelší a zároveň nejtěší fáze je vesmírná.vesmír je opravdu rozsáhlí.Podle nás nejlepší suchozemská fáze.jakmile máte dostatek peněz (DNA) je načase se posunout dále.jakmile se spáříte se svojím druhem (s jíným to bohužel nejde :( )

je načase si přidělat nové části těla.

Ale to vše je ještě lepší když si to zahrajete.Tak na co čekáte ? Stáhnout (koupit) nainstalovat a HRÁT. (to byl rozkas poručíku)