Spore

29. října 2013 v 16:39 | Angel-Devil |  Hodnocení her
Ahojky lidičky

Dnes tu máme už starší hru ale mi se kní dohrabali tepre dnes. Je to hra Spore.Je od stejných tvůrců jako známá hra The sims 2-4. Podle mě je to naprosto originální neokoukaná hra . Podstata hry asi taková :

V první části sin vyberete planetu a pojmenujete si jí tak začíná celá hra.Hra se skládá ze 5 částí.

Jde vlastně o simulaci "evoluce" podle vás . Je buňečná,suchozemská,domorodá,civilizovaná a nakonec vesmírná fáze.

Jak to probíhá :

Přistanete na planeťe (kterou jste si vybrali) a hr začíná . Jste malá buňka která se stále vyvíjí.Můžete si vybrat jestli budete masožravcem či býložravcem můžete i všežravcem.Jakmile nazbíráte dostatek bodů začínáte se vyvíjet.vylezete na souš a založíte hnízdo.Vašim úkolem je buďto se přátelit s jinými druhy a nebo je vyvražďovat.masožravci vraždí a býložravci navazují vstahy s jinými druhy.Jestli že zabyjete nebo se spřátelíte s dostačujícím množstvím ostatních druhů pokračujete dále.právě jste se dostali do domorodá fáze.Princip je naprosto stejný :Buďto se kamarádíčkovat s ostatními kmeny nebo na něj zaútočit.Jakmile zabyjete všechny nebo si je získáte je na řadě fáze civilizace.Naprosto stejný princim.....

Nejdelší a zároveň nejtěší fáze je vesmírná.vesmír je opravdu rozsáhlí.Podle nás nejlepší suchozemská fáze.jakmile máte dostatek peněz (DNA) je načase se posunout dále.jakmile se spáříte se svojím druhem (s jíným to bohužel nejde :( )

je načase si přidělat nové části těla.

Ale to vše je ještě lepší když si to zahrajete.Tak na co čekáte ? Stáhnout (koupit) nainstalovat a HRÁT. (to byl rozkas poručíku)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama