Listopad 2013

Na přání - Ylvis, The Fox

16. listopadu 2013 v 14:12 | Dark - Angel |  Hudba
Tak je tu článek na přání.... k písničce The Fox od Ylvise.
Tak užívejte! Líbající

Torchwood - britský seriál

8. listopadu 2013 v 19:18 | Dark |  Hodnocení seriálů
Ahoj,
tak je tu první díl hodnocení seriálu. Je ze sci-fi pytle a mírně souvisí s Doctorem Who, kterého později také ohodnotím.
Tak tedy: Torchwood, britský nepříliš známý seriál z prostředí Londýna vysílá britská televize BBC nebo BBC one.
Je asi 60 minut dlouhý, ale po celou hodinu jsou diváci napjatí až do konce (či poslední vteřiny). Určen je pro dospělé publikum narozdíl od Doctora, jelikož jeho příběhy a díly pojednávájí o mnohem temnějších událostech.
A o čem vlastně je??? Torchwood, jako tajná mimovládní organizace, sídlí ve velšském Cardiffu (místem, kde prochází časová trhlina). Byl založen královnou Viktorií pro ochranu Země, před mimozemským životem ve velkém vesmíru.
A kvůli té trhlině se zde, objevuje mnoho tvorů a předmětů mimozemských technologií.
Seriál má zatím 4 série a stále se natáčí další díly. Herci se skvěle doplňují a také jsou vhodně vybraní: (Hlavní postravy)
Kapitán Jack Harkness (John Barrowman), nesmrtelný bývalý vězeň z daleké budoucnosti, který se také objevuje v Doctorovi; pak také bývalá policistka Gwen Cooperová (Eve Myles), počítačový mág Toshiko Sato (Naoko Mori),
lékař Owen Harper (Burn Gorman) a asistent Ianto Jones (Gareth David-Lloyd). Poslední tři jména se už, ale v 4 sérii neobjevují.

Seriál nesleduji, ale kamarádka ano a podle ní mu dávám Usmívající seUsmívající seUsmívající seUsmívající se \ Usmívající seUsmívající seUsmívající seUsmívající seUsmívající seYlvis, The Fox (What does the fox say?)

7. listopadu 2013 v 21:05 | Dark |  Hudba
Určitě jste již slyšeli nějakou písničku od Ylvise.....
Možná Vám to jméno vůbec nic neříká, ale poslední dva týdny je velmi, ale opravdu velmi známé, hlavně díky písničce The Fox (What does the fox say?). Ztřeštěná skladba o tom jaký zvuk vlastně dělá liška se velmi dobře uchytila v žebříčkách hudebních hitparád a také u teenegerů. Náhodně vybrané zvuky v písni zazněly hned několikrát.
Píseň má na hudebním kanále youtube asi 200 miliónů zhlédnutí což je opravdu velký úspěch na ne příliš známé interprety.
Osobně mě píseň velmi překvapila a okamžitě jsem si ji oblíbila.
Kdo ještě neviděl dělá chybuMrkající