Torchwood - britský seriál

8. listopadu 2013 v 19:18 | Dark |  Hodnocení seriálů
Ahoj,
tak je tu první díl hodnocení seriálu. Je ze sci-fi pytle a mírně souvisí s Doctorem Who, kterého později také ohodnotím.
Tak tedy: Torchwood, britský nepříliš známý seriál z prostředí Londýna vysílá britská televize BBC nebo BBC one.
Je asi 60 minut dlouhý, ale po celou hodinu jsou diváci napjatí až do konce (či poslední vteřiny). Určen je pro dospělé publikum narozdíl od Doctora, jelikož jeho příběhy a díly pojednávájí o mnohem temnějších událostech.
A o čem vlastně je??? Torchwood, jako tajná mimovládní organizace, sídlí ve velšském Cardiffu (místem, kde prochází časová trhlina). Byl založen královnou Viktorií pro ochranu Země, před mimozemským životem ve velkém vesmíru.
A kvůli té trhlině se zde, objevuje mnoho tvorů a předmětů mimozemských technologií.
Seriál má zatím 4 série a stále se natáčí další díly. Herci se skvěle doplňují a také jsou vhodně vybraní: (Hlavní postravy)
Kapitán Jack Harkness (John Barrowman), nesmrtelný bývalý vězeň z daleké budoucnosti, který se také objevuje v Doctorovi; pak také bývalá policistka Gwen Cooperová (Eve Myles), počítačový mág Toshiko Sato (Naoko Mori),
lékař Owen Harper (Burn Gorman) a asistent Ianto Jones (Gareth David-Lloyd). Poslední tři jména se už, ale v 4 sérii neobjevují.

Seriál nesleduji, ale kamarádka ano a podle ní mu dávám Usmívající seUsmívající seUsmívající seUsmívající se \ Usmívající seUsmívající seUsmívající seUsmívající seUsmívající se


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama